Arzu Pınar Demirel

arzudemirel@headlinebpr.com

Panjur ve Kepenk Sistemleri

Leave a Comment


Panjur ModelleriPVC malzemeden üretilmekte olan panjur ve kepenk sistemleri eviniz için estetik bir görünüm sağlayarak mimari değerini yükseltirken, güneş ışınlarına karşı sağladığı koruma ve hırsız güvenliği açısından sunduğu avantajlarla kullanıcısına çeşitli faydalar sağlamaktadır.

Kepenk sistemleri, evinizin görünümünü değiştiren ve doğallık katan estetik bir yapıya sahiptir. Kepenk sistemleri de, panjur sistemleri gibi yalıtım açısından pencerenize değer katmaktadır. Aynı şekilde kepenk sistemleri diğer malzemelerden üretilen kepenk sistemlerine göre kepenk fiyatları açısından avantaj sağlamaktadır.

Panjur sistemleri, kutusu içerisinde bulunan yalıtım malzemeleri sayesinde %30'a varan ısı tasarrufu sağlamaktadır. Fırat panjur sistemlerini kullanan müşterilerimiz ek olarak ödediği panjur fiyatları bir süre sonra sağladığı ısı yalıtımı sayesinde amorti etmekte. Ayrıca  panjur sistemleri, diğer malzemelerden üretilen panjur sistemlerine göre panjur fiyatları ve uzun ömürlülük açısından çok daha avantajlıdır.

Fırat, ana ürünü olan pvc pencere ve  pvc kapı sistemleri yanı sıra panjur sistemleri ve kepenk sistemlerini de üretmektedir.

(Bu bir tanıtımdır.)
Next PostSonraki Kayıt Previous PostÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: