HAYDİ DÜNYAMIZI DEĞİŞTİRELİM


İşe Pixers'le duvarlardan başlamaya ne dersiniz? Çevremizde gördüğümüz güzellikler, kendimizi de iyi hissettirir ve hayata daha olumlu bir açıdan yaklaşmamızı sağlar. Ustalarla zorlu bir uğraşa girmek yerine de,  Pixers'in sitesine uğrayarak, değişimi kolaylıkla başlatabilirsiniz.

Pixers, duvarlarınız için çeşitli desenlerin satıldığı bir pazar yeri. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yere kolayca yapıştırıp, değiştirebileceğiniz bir malzeme olan Pixerstick'ten üretiliyor. Uzun ömürlü, yapışkanlı bu malzemede, çevre dostu teknolojiler kullanılıyor. Tüm duvarı baştan başa kaplayabileceğiniz gibi, tuval baskılar veya çıkartma gibi seçenekleri de bulunuyor. Tuval resimlere, geçmişte sadece zenginler sahip olabilirdi. Ünlü sanatçıların çizdiği resimler, altın varaklı çerçevelerde sergilenirdi. Şimdi tuval üzerine, poster gibi basılarak, sanat evlerimize ulaştırılabiliyor. Bomboş ve soğuk duvarlar yerine, tuval baskılarla, evinizin havasını değiştirebilir, stilinizi yansıtabilirsiniz.

Benim çok sevdiğim İskandinav tarzını hatırlatanları da, yazın evlere serin bir hava katacak deniz ve doğa fotoğrafları veya soyut resimleri de bulabilirsiniz. Neredeyse sonsuz sayıda seçenek mevcut. Eve kargoyla gönderim ücretsiz ve 365 gün iade hakkınız bulunuyor.HAYDİ DÜNYAMIZI DEĞİŞTİRELİM HAYDİ DÜNYAMIZI DEĞİŞTİRELİM Reviewed by Arzu Pınar on 8/08/2017 Rating: 5

Hiç yorum yok